Zdravé sladkosti

Osvěžující ovocné trubičky od Nara Natur

Ovocné trubičky jablečné, meruňkové, broskvové a švestkové jsou zdravé pochoutky vyrobené z ovoce. Jsou bohaté na vitamíny a stopové prvky díky surovinám, ze kterých jsou zpracované. Již naše babičky nám dávaly švestky pro lepší fungování a činnost střev, jablko pro vysoký obsah draslíku a vlákniny, meruňky pro posílení imunity a broskve pro správné fungování srdce. Ovocnými trubičkami podpoříte zdravou výživu a přispějete ke zdravému životnímu stylu.     

Výrobky „Nara Natur“ jsou ryze kavkazské speciality, obsahující přírodní suroviny bez jakýchkoliv umělých látek.

Sladký sudžuch

Sladký sudžuch je v oblasti Kavkazu velmi oblíbenou pochoutkou. Je to zdravá, lehká a chutná cukrovinka. Jedná se o kombinace vlašských ořechů a hroznové šťávy, která obsahuje pestrou paletu vitamínů a hodnotných živin, které jsou nezbytné pro lidský organismus.
Vlašské ořechy jsou známé především kvůli vysokému podílu draslíku, zinku a mědi. Látky obsažené ve vlašských ořechách působí blahodárně na náš mozek. Hroznové víno v sobě má vitamíny B, E a C. Hrozny se mohou pyšnit titulem ovoce, které detoxikuje a obsahuje značnou část vlákniny, která je nezbytnou součástí pro správné fungování střev.
Sudžuch je skvělou volbou, chcete-li svému organismu zajistit přísun vitamínů a životu prospěšných látek, přídavkem v báječně chutné formě.