Rostlinná mléka

Měly jsme pro Vás mléko „TAKOVÝ  MAKOVÝ“… k naší lítosti u nás makové mléko z Mnichovic už nekoupíte – také Eliška Šťastná, která se tohoto skvostu ujala po Pavle Ludvíkové, končí.

Pavla Ludvíková po nelehké úvaze jak sloučit své podnikání se zaměstnáním dospěla k rozhodnutí, že makové mléko vyrábět už nebude. Jelikož víme, že nic není nemožné, ponecháme si naději, že jednoho dne se třeba k výrobě svého skvostu vrátí…

A je to tu!!! Po Pavle Ludvíkové přebírá výrobu makového mléka její spolupracovnice a Vy si tento lahodný nápoj můžete opět chodit kupovat k nám do Bylinné lékárny. Vždy v PONDĚLÍ čerstvé :-). Ať se daří!!!

MAKOVÉ mléko  vyrábí s láskou Pavla Ludvíková v Mnichovicích a každé pondělí nám ho čerstvé dopraví do Bylinné lékárny, zpravidla kolem 13h. Makové mléko je přislazeno agávovým sirupem, ale nabízíme také variantu nepřislazovanou. Budete-li chtít, můžete mléko u nás i ochutnat. Je výborné pro kojící maminky, má vysoký obsah kalcia.
„Takový makový“ je rostlinný, čistě přírodní produkt. Je složený z máku a vody, jemně doslazený BIO agávovým sirupem. Je to stejný typ produktu, jako ostatní “rostlinná mléka” z rýže, sóji nebo mandlí. Je určený k přímé spotřebě jako svěží nápoj s obsahem vápníku a minerálů, které jsou v máku přirozeně obsaženy.

RÝŽOVÉ, KOKOSOVÉ, MANDLOVÉ, OVESNÉ , SOJOVÉ  (Berief, Provamel, Ecomil, Aroy-D)