Regenerační, rekondiční a relaxační masáže

Jestliže jste kouzlo masáže už zakusili, dáte mi jistě za pravdu, že blahodárnost doteků a následná lehkost díky uvolnění svalového napětí je jednoduše povznášející a velmi příjemná. A pokud se této slasti chystáte oddat poprvé, mám pro Vás několik informací.

Když se uvidíme poprvé, zeptám se Vás na nezbytné informace (sepíšeme společně kratičkou anamnézu) – např. na současné obtíže, bolesti, omezení, na prodělané závažnější operace apod. Anamnéza je důležitá pro Vás, ale stejně tak i pro mne. A po krátkém úvodním rozhovoru nám už nic nebude bránit v tom, abychom se pustili do Vámi vybrané masáže.

Jako masážní prostředek jsem zvolila kokosový hypoalergenní olej bez jakýchkoli chemických přísad. Praktikuji masáž rekondiční a masáž relaxační (odstraňující únavu).

Rekondiční masáž: je určena ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbávaného pohybem. Nejde o nemocný organismus, ale o organismus, kterému chybí trénovanost, kondice. To se projevuje anatomickými a i funkčními příznaky, např. špatnou pružností kůže, omezenou pohyblivostí kloubů, ochablým svalstvem,popř.vadným držením těla.

Relaxační masáž: ta Vám navodí příjemný meditační stav, uvolní přetížené a permanentnímu tlaku vystavené svaly a klouby. Váš organismus se intenzivněji prokrví, uvolní se některé energetické bloky a zlepší se Vaše nálada a vůbec pohled na svět kolem Vás.

Toužíte-li po zpomalení v hektickém tempu všedních dní, máte-li potíže s pohybovým aparátem, ochablým svalstvem, a nebo se chystáte začít „budovat“ svou fyzickou kondici, pak jste zváni do příjemného prostředí naší bylinné lékárny na osvěžující blahodárnou masáž dle Vašeho výběru.

Dolní končetiny zezadu: 500,- Kč  (40 min)

Dolní končetiny komplet: 850,- Kč  (60 min)

 

Záda:  550,- Kč  (30 min)

Záda + šíje:  750,- Kč  (60 min + šíje)

Záda + šíje + DK zezadu:  1.200,- Kč (90 min.)

Záda + šíje + chodidla/achilovka: 850,- Kč (90 min.)