Přírodní kosmetika

 

Přírodní kosmetika vychází z maximálně přírodních základů, je k pleti šetrná, dobře se vstřebává, příjemně se aplikuje a má dlouhodobý účinek. Účinné látky  v sobě spojují většinou poznatky fytoterapie, aromaterapie, krystalterapie tak, aby ve vzájemné kombinaci dosáhly optimálního efektu.

 

V naší lékárně najdete ENERGY, NATURU SIBERICU, INSPIRALU, krémové deodoranty značky R a E a novinkou jsou kosmetické a aromaterapeutické produkty značky NOBILIS TILIA.

Příběh o přirozenosti, důvěře a naslouchání…

„Dobře pečuj o své tělo, je to jediné místo, z nějž se nemůžeš odstěhovat.“

Když jsem byla před lety těhotná s mou dcerou, schopnost mého vnímání se znatelně rozšířila o další kus. A tak mimo vjemy, vize a spojitosti se mi znatelně otevřelo vnímání mého těla. V té době jsem ale také bez velkého přemýšlení a poznání dělala to, co dělá mnoho lidí a své nákupy jsem dělala v supermarketu. Pro ošetření pokožky po koupeli jsem tehdy používala tělové mléko, když ke mne začaly chodit zvláštní obrazy… Vnímala jsem zvětšeninu povrchu mé kůže, jako by byla pod mikroskopem. Rozeznávala jsem jednotlivé póry na mé kůži, jež křičely, že se pod nánosem krému dusí a že musí vynaložit mnoho energie, aby to ucpání zpracovaly.“